Якщо Вам необхідно знайти юриста чи адвоката:
1. Додайте замовлення, натиснувши кнопку “Поставити питання юристу” на головній сторінці або на будь-якій внутрішній сторінці www.doveritel.com.
2. Якщо Ви не зареєстрований користувач, то при створенні замовлення Ви автоматично потрапляєте на сторінку на якій повинні зареєструватися. На Вашу пошту приходить пароль для доступу до особистого кабінету, який Ви можете поміняти в будь-який момент з особистого кабінету.
3. Ваша заявка з’являється в “Стрічці замовлень” після проходження модерації і доступна для пропозицій всім юристам, зареєстрованим на www.doveritel.com.
4. В особистому кабінеті, натиснувши на своє питання Ви можете бачити пропозиції від зацікавлених фахівців в розділі Пропозиції. Повідомлення так само відправляються до Вас на електронну пошту.
5. У листуванні за вашим замовленням Ви можете уточнювати деталі замовлення, спілкуватися з юристом, уточнювати бюджет (торгуватися).
6. Оптимального кандидата ви можете вибрати натиснувши кнопку “Вибрати виконавця!”.
8. Для Вас це нічого не коштує – Ви знайдете потрібного кандидата БЕЗКОШТОВНО.
Якщо Ви юрист або адвокат і хочете отримувати замовлення з www.doveritel.com:
1. Зареєструйтеся на www.doveritel.com в якості спеціаліста, вказавши Ваші данні.
2. При розміщенні замовлення всім фахівцям у даній галузі розсилаються інформаційні повідомлення про нове замовлення.
3. Ви можете робити пропозиції про свої послуги замовникам для цього перейдіть на сторіну замовлення натиснувши короткий опис. На сторінці замовлення натисніть на кнопку Розмістити пропозицію та введіть свою пропозицію.
4. В своєму акаунті,  Ви можете бачити замовлення, за якими Ви дали пропозиції.
5. У листуванні по вашому відгуку Ви можете уточнювати деталі замовлення із замовником, коригувати терміни, уточнювати бюджет (торгуватися).
7. Для Вас це нічого не коштує – Ви робите пропозиції БЕЗКОШТОВНО.